Podlahy

naša ponuka

Vieme, že na podlahy sú kladené prísne kritériá, preto podlahy z našej ponuky poskytujú špičkovú kvalitu a neopakovateľný dizajn za férové ceny. Dodávajú vášmu domovu jedinečný vzhľad a poskytujú praktické riešenia.

Na trhu nájdete drevené, vinylové, laminátové a korkové podlahy. Aby ste sa mohli rozhodnúť pre to najlepšie riešenie, navštívte nás, radi vám poskytneme všetky potrebné informácie o výhodách všetkých typov podláh, ktoré nájdete v našej širokej ponuke.

Drevené podlahy

Drevené podlahy, resp. drevené parkety patria medzi najobľúbenejšie typy podláh v domácnostiach. Drevené podlahy poskytujú príjemný komfort a pohodlie pre celú rodinu a sú teda skvelou voľbou ak hľadáte tepelne prijateľnú podlahu. U nás si príde na svoje skutočne každý – naša ponuka obsahuje množstvo farebných prevedení. 

Veľkou výhodou drevených podláh z hľadiska životnosti je možnosť renovácie. Kvalitná drevená podlahová krytina je štýlovým doplnkom celého interiéru bytu či domu.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy máme vo viacerých prevedeniach, ktoré sa líšia vlastnosťami a možnosťami využitia. V ponuke máme vinylové podlahy s click systémom na HDF nosiči a kompozitných doskách a tiež vinyl vhodný len na lepenie bez click systému.

Vinylové podlahy sú tiché, mäkké a v niektorých prevedeniach aj vodeodolné. Sú teda vhodné aj do interiéru so zvýšenou vlhkosťou.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy sú najbežnejšie podlahy v našich interiéroch. Poskytujú vysokú odolnosť, širokú škálu dekorov a sú cenovo najvýhodnejšie.

Pokládka laminátovej podlahy je veľmi jednoduchá, preto je tento typ podlahovej krytiny u zákazníkov veľmi obľúbený.

Korkové podlahy

Korkové podlahy svojimi vlastnosťami vedia príjemne prekvapiť. Sú teplé, mäkké a tiché. Komfort, ktorý tieto podlahy poskytujú, by ste pri iných typoch podláh hľadali len veľmi ťažko.

Korkové podlahy dnešnej generácie sú ďaleko odolnejšie ako sme boli zvyknutí a zvládajú aj detskú izbu, obývaciu izbu, chodbu či kuchyňu.

Doplnky k podlahám

V našom sortimente nájdete tiež doplnky k podlahám ako sú podložky, soklové lišty, prechodové lišty, schodové hrany, ukončovacie profily, tmely, lepidlá, prípravky na údržbu atď.

Interiérové dvere a podlahy

Naša práca

Od vzniku našej firmy sme sa podieľali na rôznych projektoch. Všetky spolupráce si nesmierne vážime a veríme, že spokojní zákazníci budú i naďalej našou najlepšou reklamou.